06.06.2014 ”VinsanityBasket” iddaa tahminleri

209 ALMANYA – BREZİLYA (Düello) (1,0 ÇİFTE ŞANS) (1,40)


  Almanya dünya kupası öncesi hazırlık maçlarına bekleneni veremedi bugün Ermenistan ile karşılaşacaklar. Maç Almanya’da oynanacak.Ermenistan’da Aras Özbiliz sakatlığı nedeniyle oynamayacak. Ermenistan golü arayan hucüm oynayan bir ekip bunun da etkisini kullanarak Almanya’nın bol gol pozisyonuna gireceğini düşünüyorum. Diğer tarafta Brezilya Sırbistan ile karşılaşacak. Brezilya oynadığı hazırlık maçlarını fark atarak kazandı ve çok formda ancak rakipleri Sırbistan son 5 maçında 1 golden fazla yemedi ve kaybetmedi. Onlarda çok formda. Bu maçta da Brezilya mutlak favori ve kazanacaklardır ancak Almanya’nın Brezilya’ya göre rakiplerinin zayıflığını da göz önüne alarak daha çok gol bulabileceğini düşünüyorum.

204 NOVARA – VARESE (MS 1,0) (2,10-2,70) (NOVARA KAYBETMEZ)


  İtalya Serie B playout maçında ilk maç Novara evinde Varese’yi konuk edecek.Aralarındaki son 8 maçın 6’sı berabere biterken 1 maçı Novara 1 maçı Varese kazandı.Bu maç rövanşlı olacak 2 maç üzerinden oynanacak.Ligde iki takımda bu sene iç açıcı değildi.Ancak Novara, Varese’ye nazaran istediğini alabilme konusunda daha istekli başarılı bir ekip ayrıca bu maç düşme kalma maçı olduğundan ilk maçta Novara’nın ev sahibi avantajıyla beraber kaybetmeyeceğini düşünüyorum.

671 VİRTUS ROMA – SİENA (MS1) (1,65)


  İtalya’da playoff yarı final 4. maçı Virtus Roma evinde Siena’yla oynayacak.Siena seride 3-0 önde turu büyük ölçüde geçtiler gözüyle bakabiliriz artık.Biraz Siena cephesinde bunun rehavetiyle biraz da kendi evinde bir nevi prestij maçına çıkacak olan Roma’nın en azından seriyi 4-0 kaybetmemiş olma mücadelesi olucak diye bekliyorum.Bu serinin bu kadar kolay bir şekilde Siena’ya kalması gerçekten süpriz oldu.Geçen sene bu iki ekip playoff finalinde karşılaşmış ve şampiyon 4-1’le Siena olmuştu.Roma’nın kendi seyircisi önünde maç boyunca oyunun içinde kalıcağını ve kazanacağını düşünüyorum.

765 CAPO Dİ ORLANDO – TRENTO 2009 (MS1 -4,5) (1,70)


  İtalya 2. liginde üst lige çıkma mücadelesinde final serisi. Seride Trento 2-0 önde seri 3’de bitecek.Trento kendi sahasındaki ilk 2 maçı kazandı.Trento ilk maçta 15/29 (%51) gibi muazzam ve ekstra bir 3’lük yüzdesiyle oynadı ve maçı farkla kazandı. 2. maçta Orlando daha toparlanmış gözüktü ve son serideki hücumdaki hataları nedeniyle sadece 7 sayı atarak son çeyrekte maçı verdi. İki maçta da Orlando rakibine ribaundlarda büyük üstünlük kurmuş durumda.Ligde oynadıkları maçlarda 1-1 eşitlik var ve Orlando bu sene ligde evinde sadece 2 maç kaybetti son 10 iç saha maçında da kazandı.Playoff serilerinde de evinde mağlubiyeti bulunmuyor.Bu maçta iç sahada Orlando’nun kaybetmeyeceğini seriyi devam ettireceklerini düşünüyorum.


Bir cevap yazın