07.06.2014 ”VinsanityBasket” iddaa tahminleri

249 ARJANTİN – SLOVENYA (HAND1) (1,45)


  Arjantin bu sene dünya kupasının en büyük favorilerinden kadrosundaki yıldız isimleri saymaya gerek bile yok. Son hazırlık maçında Trinidad’ı 3-0’la geçtiler. Slovenya ise gol atma konusunda büyük sıkıntılar yaşayan bir takım eleme maçları sonrasında yaptıkları 3 hazırlık maçında sadece 1 gol bulabildiler 4 gol yediler. Son maçlarında Uruguay’a 2-0 kaybettiler. Arjantin’in en az 2 farkla kazanabileceğini düşünüyorum.

232 KAMERUN – MOLDOVA (MS1) (1,25)


  Kamerun son hazırlık maçında kendi evinde Moldova ile karşılaşacak.Afrika kıtasının en güçlü ekiplerinden Kamerun gol atma konusunda hiç sıkıntı yaşamıyor.Son hazırlık maçında Almanya ile 2-2 berabere kaldı. Moldova hazırlık maçlarında Suudi Arabistan,Andorra gibi rakiplerle karşılaştı ve kazandı.Oynadıkları tek ciddi karşılaşmada Kanada ile 1-1 berabere kaldı.Kamerun’un kendi seyircisi önünde Moldova’ya şans tanımayacağını gol yemeden kazanacağını düşünüyorum.

236 ASSYRİSKA – SİRİUS (MS2) (ÜST) (1,65/1,50)


  Assyriska lige kabus gibi başladı 10 maçta 1 galibiyet 4 beraberlikle son sıradalar 7 gol atıp 16 gol yediler sadece 1 maçta kalelerini gole kapatabildiler. Sirius’da beklenenin altında lige başladı ancak son 2 maçlarını kazandılar 10 maçta 3 galibiyet 2 beraberlikleri var 14 gol atıp 10 gol yediler ligde 7.ler son 3 maçta kaybetmediler.Sirius’un son 3 maçta yakaladıkları ivmeyi devam ettirebileceklerini düşünüyorum. 1-2 1-3 gibi bir skor tahminim var.

255 İSPANYA – EL SALVADOR (+2) (MS1) (1,35)

  İspanya adına antrenman maçı havasında geçecek bir maç fazla birşey yazmaya gerek yok.İddaa maçı deplasman takımına doğrudan 2 handikap vererek açtı.İspanya’nın kazanmış sayılması için en az 3 farkla kazanması gerekiyor.Umarım İspanyollar bize kazık atmazlar 🙂

Dünya kupası öncesi son hazırlık maçları kupaya katılacak takımların son provalar olması nedeniyle ideal kadrolarıyla sahada olmasını bekliyorum ancak sonuçta bunlar hazırlık maçıdır ve dün Almanya’nın başına gelen Reus olayı gibi durumlardan kaçınmak için belli başlı yıldızlarını oynatmama ihtimnallerini de göz önünde bulundurmak lazım bu sene çok fazla yıldız bu sakatlıklar yüzünden hazırlık maçlarında dünya kupasını kaçırma şanssızlığına yakalandı.Dünya kupasına çok az kaldı o zamana kadar çok yüklü bahis alınmamasını tavsiye ediyorum. Bol şanslar…  

Bir cevap yazın