ÇOK YAKINDA BOMBA GİBİ GELİYORUZ.
SPONSOR İÇERİK

Maç Sonucu Oyunu Nasıl Oynanır?

Hangi takımın kazanacağını ya da beraberlik durumunu tahmin etmeye dayanır. Spor Toto oyununda olduğu gibi üç adet seçim türü vardır. 

1: Ev sahibi takım kazanır demektir 
X: Maç berabere bitecek demektir. 
2: Misafir takım maçı kazanır demektir. 

Maç sonucu oyunu genellikle 3 veya 4 maçı aynı kupona koymanız şartıyla oynanır. Özel durumlarda 2 veya tek maç seçerek de oynayabilirsiniz. Maç listesinde çeşitli renkteki kareler içinde 1-2-3-4 gibi rakamlar vardır. Bu rakamlar, yanında yer aldığı maçın bulunduğu bir kuponun oynanabilmesi için, o kuponda en az kaç maç olması gerektiğini gösterir. 

Örneğin; kuponunuza eklediğiniz bir maçın yanında mavi kare içinde 4 rakamını görüyorsanız, aynı kupona en az 3 maç daha koymanız mecburidir anlamına gelir. Zaten 4'ten az maç eklerseniz sistem sizi uyaracaktır. 

Maç listesinde ev sahibi takım ilk sırada olandır. Tireden sonraki takım ise misafir takımdır. 
Örneğin, (Galatasaray - Fenerbahçe) maçında ev sahibi takım Galatasaray'dır. Misafir takım ise Fenerbahçe. Bu durumda 1 ile temsil edilen seçenek Galatasaray'ın galibiyetini, 2 ile temsil edilen seçenek ise Fenerbahçe'nin galibiyetini seçtiğinizi gösterir. X ise maçın berabere biteceğini tahmin etmek için kullanılır.

REKLAM ALANI
Facebook Twitter Google+ RSS Beslemesi