İddaa Taktikleri ve İddaa’dan Para Kazanma Yolları

İddaa ve diğer tüm oyunlarda şans birinci plandadır. iddaatime.com ekibi olarak riski en aza indirdikten ve sitemize baktıktan sonra kupon yapmanızı öneririz.


Öncelikle keyif alacağınız ve kaybetmeniz durumunda sizi üzmeyecek bütçenizi sarsmayacak kuponlar yapmanızdır. Unutmayın ki, %100 kazandıran bir formül yoktur!


Oyunlara göre tutma ihtimalleri:


Çifte Şans = % 66,66
Alt Üst = % 50
Karşılıklı Gol = % 50
İlkyarı sonucu = % 33,33
Maç sonucu = % 33,33
Toplam Gol = % 25
İlkyarı Maç sonu = % 11,11


Kazanma ihtimalinin en yüksek olduğu oyun çifte şanstır. Bunu Alt/Üst ve Karşılıklı Gol takip etmektedir. Kupon oluştururken bu oran sıralamasına dikkat edilmelidir. iddakeyfi.com, ortalama %75 başarı ile iddaa tahmini ve maç yorumu üretmektedir. Sürpriz bir şekilde biten karşılaşmalardan dolayı başarı oranımız düşebilmektedir. Bu sonuçları, sizlere yol göstereceğini düşünerek sistemimizden çıkarmıyoruz. Oynayacağınız maçları, iddaatime.com’ un istatistiklerini inceledikten sonra seçmenizi öneririz. Programın başarı oranı düşük olduğu liglere oynamamanızı öneririz. İddaa kuponları oluştururken hırsa kapılmayın ve sabırlı olun. Daha küçük kuponlarla sistemli oyunları tercih edin.

Bir cevap yazın